Levenslust in Happinez

 

Word waanzinnig. Kom bij het gezelschap van geliefden. Laat de adem samen zingen, zodat ze het hart reinigt van wrok… (Roemi)

In de nieuwe Happinez staat mijn artikel over Levenslust. Mijn tip nummer 1 voor meer levenslust is: ADEMEN!

“Een handige manier om meer levenslust te krijgen is beter ademen. Veel mensen ademen te snel en te gejaagd; het gevolg daarvan is dat je je gejaagd en onrustig gaat voelen. Je adem inhouden als het spannend wordt, is een geheid recept voor stress. En dan zijn er nog de niet-ademers, ongeveer een vijfde tot een kwart van de bevolking: dat zijn mensen die hun adem op moeilijke momenten zo stil mogelijk houden om maar niet te veel te voelen. Je levenslust siepelt weg waar je bij staat!

Rustig en bewust doorademen helpt ALTIJD om je beter te voelen, om meer aanwezig te zijn, om je lichaam en je ziel beter te laten functioneren.

Ademen is voor jezelf zorgen. Goed uitademen staat gelijk aan loslaten wat niet meer nuttig voor je is. En goed inademen betekent dat je ook kunt ontvangen, dat je jezelf kunt geven wat je nodig hebt.

Als je vermoedt dat je niet optimaal ademt, volg dan eens een ademworkshop of neem een ademcoach in de arm.”

 

 

 

 

Geef een reactie